Best Dive Center
Best Dive CenterBest Dive CenterBest Dive Center
+90-533-204-29-55
info@www.bestdivecenter.com
Muğla

PADI Courses

ScubaDiver Course (SD) ; Süre 2 Gün
Bu kurs, PADI Açık Su kursunun sertifika seviyesinin ilk adımıdır. İki günlük bir kurstur ve dalgıç eğitiminizde en kıssa zamanda en iyi şekilde yararlanarak bir sertifika kartı kazanmak için gerekli becerileri öğrenirken su dünyasının güzelliğinin tadını çıkarmanızı sağlar.

ScubaDiver kursu, sizi yeni başlayanlardan standartlara, dünyanın herhangi bir yerinde en fazla 12 metreye kadar Eğitmen gözetiminde dalış yapabileceğiniz bir standarda götürmek için tasarlanmıştır.

Open WaterDiver Course (OWD); Süre 3 gün
Open Water kursu, akademik eğitim, sığ su eğitimi ve açık deniz eğitimi olmak üzere 3 bölüme ayrılmıştır.
Akademik eğitim, kitap, video ve ders anlatımlarıyla emniyetli ve zevkli bir dalış için bilmeniz gereken temel prensipleri içerir. Eğitimin teorik kısmı öğrendiklerinizi pekiştirmenizi amaçlayan bir sınavla tamamlanmış olur.
Sığ su eğitimi, havuz ya da havuz koşullarına uyabilen herhangi bir yerde yapilabilir. Dalışın temel becerileri öğretilir ve öğrenci tarafından uygulanır. 5 bölümden oluşan sığ su eğitimi teorik eğitimle de desteklenir.
Açık deniz dalışları, bilgi ve beceri geliştirme eğitimlerinde öğrendiklerinizi gerçek dalış ortamlarında uygulamanızı sağlar. Bu eğitim dahilinde 4 tüplü dalış yapacaksınız.

Kimler katılabilir?

14 yaşını doldurmuş ve ciddi bir sağlık problemi olmayan herkesin katılabileceği bir programdır. 15 yaşına kadar Junior Open WaterDiver, 15 yaşın üzerinde Open WaterDiver sertifikası alabilirsiniz. Her iki sertifikanın da programı aynıdır.

Advanced Open WaterDiver Course,(AOWD)
Open WaterDiver belgesi, olan dalıcılara yeni beceriler katarak 30 mt derinliğe kadar dalablme yetkisi vermektedir.

Emergency First Response Course (EFR) ,
Padi standartların, ileri seviyelere geçebilmek ve olası dalış problemlerine müdahale edebilmek için verilen bir ilkyardım kursudur

RescueDiver Course (RD),
AOWD belgesin ve EFR belgesini almış dalıcılar sualtına macerasına devam etmek isteyenlere verilen kurtarma dalıcısı eğitimi ve belgesidir.

Dive Master Course (DM),
RD belgesi olan dalıcılar, dalış hayatlarında bir dalış profosyoneli olmayı hedefliyorlarsa, eğitmen eğitimi önceli verilen bir lider dalıcı eğitimidir.

Master Diver Course (MD),
RD belgesi olan dalıcılar, eğer dalış hayatlarında bir dalış profosyoneli olmayı hedeflemiyor, sadece usta bir lider dalıcı olarak dalış maceralarına devam etmek istiyorlarsa, bu ayrıcalık için verilen bir eğitimdir.

PADI SPECIALIZATION COURSES, (PadiUzmanlıkKursları)
DalışHayatınızda size ayrıcalık ve uzmanlık yaratacak adfarklı kategorideki eğitimlerdir. Uzmanlıkların bazıları eğitim seviye kurslarında zorunlu eğitimlerdir.
PADI DEEP DIVER – DERİN DALIŞ UZMANLIĞI,
PADI UNDERWATER NAVIGATOR – SUALTI YÖN BULMA UZMANLIĞI,
PADI NIGHT DIVER – GECE DALIŞ UZMANLIĞI,
PADI ENRICHED AIR DIVING – KARIŞIM GAZ DALIŞ UZMANLIĞI (NİTROKS)
PADI WRECK DIVER – BATIK DALIŞ UZMANLIĞI.
PADI EQUIPMENT SPECIALIST – MALZEME BAKIM UZMANLIĞI,
PADI SEARCH & RECOVERY – ARAMA KURTARMA UZMANLIĞI,
PADI PEAK PERFORMANCE BUOYANCY – MÜKEMMEL YÜZERLİLİK UZMANLIĞI
PROJECT AWARE SPECIALTY – SUALTI YAŞAMINI KORUMA UZMANLIĞI,
PADI AWARE- CORAL REEF CONSERVATION – KIRMIZI MERCANLARI KORUMA UZMANLIĞI

Archives

Categories

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
TR