Best Dive Center
Best Dive CenterBest Dive CenterBest Dive Center
+90-533-204-29-55
info@www.bestdivecenter.com
Muğla

Deneme Dalışları

Dalışa Merhaba! Scuba Deneme Dalışıyla Sualtı Macerasına Adım Atın!

Siz de su altının gizemli dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Scuba deneme dalışı, size su altı yaşamının büyüleyici atmosferini deneyimleme fırsatı sunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde, güvenli ve keyifli bir şekilde, su altında nefes kesici bir maceraya adım atın.

Neden Scuba Deneme Dalışı?

  • Deneyimleyin: Scuba deneme dalışı, su altı dünyasını keşfetmek isteyen herkes için mükemmel bir başlangıçtır. Dalgıç olmanın heyecanını ve özgürlüğünü ilk elden deneyimleyin.
  • Eğitimli Rehberler: Deneyimli ve sertifikalı dalış eğitmenleri, sizin güvenliğiniz ve keyfiniz için her adımda yanınızda olacak.
  • Ekipman Sağlanır: Dalış için gerekli tüm ekipmanlar tarafımızdan sağlanır. Size sadece dalışın tadını çıkarmak kalır.
  • Doğanın Güzelliği: Sualtı dünyasının renkli mercan resifleri, egzotik balıklar ve ilginç deniz yaşamıyla tanışın. Doğanın sizi büyüleyici güzelliği ile sarhoş etmesine izin verin.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Katılmak için hiçbir özel yetenek gerekmez! Yeterli yüzme becerilerine sahip herkes, scuba deneme dalışına katılabilir. Tek yapmanız gereken, önceden rezervasyon yaptırmak ve gelirken heyecan dolu bir ruh haliyle gelmek.

Bize Katılın ve Sualtı Macerasına Adım Atın!

Siz de su altı dünyasının büyüleyici atmosferini keşfetmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, hemen bize katılın! Scuba deneme dalışıyla birlikte, hayalinizdeki su altı macerasına ilk adımı atın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşın.

TUR PROGRAMI

Sabah kalkış 9:30 akşam dönüş 16:30, Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 dalış yaptırıyoruz. Birebir eğitmen eşliğinde yapılıyor dalışlar, ortalama dalışlar 20 şer dakika sürüyor. Birinci DALIŞ da fotoğraf ve video çekimi oluyor. Öğlen yemek yiyoruz, teknede barımız mevcut sıcak ve soğuk içecekler alabiliyorsunuz. Kalan zamanlarda yüzerek v.s. serbest vakit geçiriyorsunuz. Başka bir koyda ikinci dalışları yapıyoruz, daha sonra dönüşe geçiyoruz.

Arşivler

Kategoriler

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
EN