Best Dive Center
Best Dive CenterBest Dive CenterBest Dive Center
+90-533-204-29-55
info@www.bestdivecenter.com
Muğla

Savaş YAPMAN

Savaş YAPMAN

Eğitim durumu ; Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik bölümü ve Eğitim Fakültesi Türkçe bölümü 1976 yılında kurmuş olduğu bir Telekom firması ile 2017 yılına kadar İstanbul’da Telefon Santralleri konusunda imalat, satış ve servis/destek olarak faaliyet göstermiştir. 2017-2019 yılları arasında İstanbul’daki firmasını devir ederek, KKTC de Net Holding bünyesinde Merit Oteller gurubunda Girne’de koordinatör olarak çalışmış ve bu dönemlerde Merit Otelleri bünyesinde üç ayrı otelinde KKTC nin en gelişmiş ve prestijli dalış merkezlerini kurmuştur. Türkiye’de 1996 yılından itibaren kesintisiz olarak dalış sektöründe de çalışan, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Eğitim ve Teknik kurullarında yıllarca görev yapan, “Türkiye Sualtı Suüstü Arama Kurtarma Federasyon” kurucu başkanı olan Savaş Yapman, sualtı ile farklı projeler de de çalışmalar yapmıştır. 

Ronald Dumple

Web Designer
  • info@consulio.com
  • +123 (4567) 890
  • 380 St Kilda Road, Melbourne VIC 3004, Australia
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing tofo dosed do eiusmod tempor incididunt ut labore dolore sedodir magna aliqua. Lorem Ipsum has been rode. Making good food choices takes on special significant for people living with diabetes. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magnaaliqua anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde.
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam. Ut enim ad minim veniam.

Expert team member

Lorem ipsum dolor sit amet, cotu topsectetur adipisicing elit, sed.

24/7 Customer support

Lorem ipsum dolor sit amet, cotu topsectetur adipisicing elit, sed.

Arşivler

Kategoriler

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
EN