Best Dive Center
Best Dive CenterBest Dive CenterBest Dive Center
+90-533-204-29-55
info@www.bestdivecenter.com
Muğla

Bronz Cankurtaran

Bronz Cankurtaran ; Havuzlarda ve su parklarında güvenliği sağlayan ve hayat kurtarmaya yardım etmek için temel eğitime sahip görevlidir.

Kurs süresi 3 gündür.  Uygulamanın ilk günü havuzda yüzme becerileri eğitimi, ikinci günü İlkyardım, üçüncü günü teorik eğitim ve bilgi sınavı şeklindedir.
Kayıt için, bir resim ve Nufus cüzdanınız yeterlidir. İlk gün size verilecek kayıt ve sağlık formunuz ile kaydınız yapılmış olacaktır.
Kursun üçüncü günü başarılı olan katılımcıların sertifikaları online olarak tarafımızdan yazılacak ve ertesi gün e-devletinize düşecek ve mail adresinize TSSF den geçici belgeniz yollanacaktır. Yaklaşık 10 gün sonra plastik kartınız TSSF den bize gelecek ve ofisimizden alabileceksiniz.

Katılım koşulları ;BronzCankurtaran eğitimi alacakların uyması gereken koşullar;

  1. 18 yaşını doldurmuş olmak,
  2. En az ilköğretim veya ilkokul mezunu olmak ve bunu belgelemek,
  3. Cankurtaran eğitimi yapmasında engel bulunmadığına ilişkin sağlık bildirim formunu imzalayarak beyan etmek (Ek cümle:12/5/2016 -Tal/4. md.) (Engelli olup da Federasyonun Sağlık Kurulunca hazırlanan rehberde belirtilen engeliyle ilgili dal uzman (Federasyon Sağlık Kurulu)hekiminden, yine rehberde belirtilen kriterler çerçevesinde değerlendirilerek sağlık açısından uygunluk raporu alındığı takdirde, cankurtaranlık veya cankurtaran eğitmenliği için başvurulabilir),
  4. Bu Talimatın 31 inci maddenin (2) nci fıkrasında belirtilen becerileri yapabilmek.Arşivler

Kategoriler

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
EN